Tynki, farby, szpachle, bso, profesjonalne systemy ocieple, chemia budowlana, systemy docieple, bezspoinowe, Mapa oddziaw - Greinplast
Greinplast
Пошук:
s
s

Карта відділень

область: Wielkoppolskie

ВІДДІЛЕННЯ / ОФІСИ (2)

Konin

Greinplast  Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 3A
62-571 Stare Miasto /k. Konina

Kierownik Oddziau:
Tomasz Jdro
Tel. 667-667-869

konin@greinplast.pl

Kierownik Regionalny  Jakub Sobolewski, tel. 663-663-543 e-mail: jakub.sobolewski@greinplast.pl
Dyrektor Regionalny  Wojciech Og, tel. 663-663-524 e-mail:
wojciecho@greinplast.pl

Ostrw Wielkopolski


Kierownik Regionalny  Krzysztof Kania, tel. 605-053-111 e-mail: krzysztof.kania@greinplast.pl
Dyrektor Regionalny  Wojciech Og, tel. 663-663-524 e-mail: wojciecho@greinplast.pl

ПРЕДСТАВНИКИ (2)

Oddz. Konin

Krzysztof Mrz | 667 663 988 | krzysztof.mroz@greinplast.pl

Сфера діяльності:

Oddz. Konin

Dawid Tylman | 667 666 899 | dawid.tylman@greinplast.pl

Сфера діяльності:

ТЕХНІЧНІ РАДНИКИ (3)

Jan Pilch | 663 663 511 | pilch@greinplast.pl

Сфера діяльності:

Konin

Marcin Tarnecki | 667 667 907 | marcin.tarnecki@greinplast.pl

Сфера діяльності:

Ostrw Wielkopolski

Tomasz Janicki | 667 936 359 | tomasz.janicki@greinplast.pl

Сфера діяльності:
Greinplast.pl | Cистеми утеплення | Карта сайту | Контакти
Iнформаційний бюлетень:
Krasne 512 b, 36-007 Krasne   |   Телефон: (17) 77 13 555   |   факс: (17) 77 13 590   |   Infolinia гаряча лінія: 800 415 999
grein hotel szlachetna paczka Stowarzyszenie na rzecz systemw ocieple
Copyright © Greinplast Sp. z o.o. 2011. Всі права захищені.
Menu