Tynki, farby, szpachle, bso, profesjonalne systemy ocieple, chemia budowlana, systemy docieple, bezspoinowe, Mapa oddziaw - Greinplast
Greinplast
Пошук:
s
s

Карта відділень

область: Podkarpackie

ВІДДІЛЕННЯ / ОФІСИ (6)

Bircza

37-740 Bircza, Stara Bircza 127; e-mail: bircza@greinplast.pl
Tel. 16 642 77 71, kom 605 051 297

Jarosaw

Greinplast Plus Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 122
37-500 Jarosaw
tel./fax 16 623 29 09
e-mail: greinplastjaroslaw@greinplast.pl

Krosno

Greinplast Podkarpacie Sp. z o.o.
ul. Puaka 28
38-400 Krosno
tel. 13 432 75 75, 13 420 34 21 do 28
fax 13 420 34 24
e-mail: greinplast@greinplast.com.pl

Lubaczw

Greinplast Plus Sp. z o.o.
ul. Handlowa 2
37-600 Lubaczw
tel./fax 16 632 24 37
e-mail: greinplastlubaczow@greinplast.pl
Daniel Barszczak dyrektor handlowy tel. 663 663 426 e-mail: dan-grein@o2.pl

Przemyl

Greinplast Plus Sp. z o.o.
ul. Batorego 1
37-700 Przemyl
tel. 16 676 00 52
fax 16 676 00 53
e-mail: greinplastplus@greinplast.pl

Rzeszw

Krasne 512b, 36-007 Krasne

Dzia Sprzeday:
tel.: (0 17) 77 13 551-555
fax: (0 17) 77 13 550
e-mail: krasne@greinplast.pl

ПРЕДСТАВНИКИ (10)

Oddz. Jarosaw

Adrian Wielgosz | 663 663 429 | adrian.wielgosz@greinplast.pl

Сфера діяльності: Jarosaw, Radymno, Pruchnik

Oddz. Krosno

Piotr Czupka | 667 667 902

Сфера діяльності: Rymanw, Dukla, Jaso, Biecz, Gorlice

Oddz. Krosno

Piotr Wiewirski | 667 667 909

Сфера діяльності: Krosno

Oddz. Krosno

Pawe Hydzik | 667 667 901

Сфера діяльності: Brzozw, Sanok, Lesko, Ustrzyki, Polaczyk

Oddz. Lubaczw

Marcin Szwed | 605 056 492 | greinplastlubaczow@greinplast.pl

Сфера діяльності: Lubaczw,Oleszyce, Cieszanw, Wielkie Oczy, ukawiec, Horyniec Zdrj, Werchrata, Narol

Oddz. Przemyl

Tomasz Kasprowicz | 667 661 937

Сфера діяльності: Przemyl, Dubiecko, Bircza

Oddz. Rzeszw

Tomasz Matkowski | 663 663 452 | tomasz.matkowski@greinplast.pl

Сфера діяльності: Podkarpacie, witokrzyskie, Lubelskie, Kolbuszowa, Mielec, Nisko, Stalowa Wola, Leajsk, Krzeszw, Sieniawa, Tarnobrzeg, Sandomierz, Staszw, Ostrowiec witokrzyski, Skarysko-Kamienna, Koskie, Tarnogrd, Biugoraj, Zawichost

Oddz. Rzeszw

Andrzej Jodowski | 663 663 457 | andrzej@greinplast.pl

Сфера діяльності: Rzeszw i okolice

Oddz. Rzeszw

Grzegorz Toton | 663 663 473 | grzegorz.toton@greinplast.pl

Сфера діяльності: Rzeszw i okolice

Oddz. Rzeszw

Sawomir ojas | 663 663 453 | slawomir.lojas@greinplast.pl

Сфера діяльності:

ТЕХНІЧНІ РАДНИКИ (1)

Jan Pilch | 663 663 511 | pilch@greinplast.pl

Сфера діяльності:
Greinplast.pl | Cистеми утеплення | Карта сайту | Контакти
Iнформаційний бюлетень:
Krasne 512 b, 36-007 Krasne   |   Телефон: (17) 77 13 555   |   факс: (17) 77 13 590   |   Infolinia гаряча лінія: 800 415 999
grein hotel szlachetna paczka Stowarzyszenie na rzecz systemw ocieple
Copyright © Greinplast Sp. z o.o. 2011. Всі права захищені.
Menu