Tynki, farby, szpachle, bso, profesjonalne systemy ocieple, chemia budowlana, systemy docieple, bezspoinowe, Mapa oddziaw - Greinplast
Greinplast
Пошук:
s
s

Карта відділень

область: Mazowieckie

ВІДДІЛЕННЯ / ОФІСИ (3)

Radom

Greinplast Sp. z o.o.

Rajec Poduchowny 75; 26-613 Radom
tel. 663 663 523
e-mail: radom@greinplast.pl

Kierownik Dziau Sprzeday Kamil Pitowski 663 663 523 e-mail kamilp@greinplast.pl
Dyrektor Regionalny Wojciech Og tel 663 663 524 e-mail wojciecho@greinplast.pl

Siedlce

Greinplast Plus Sp. z o.o.
ul. Torowa 25
08-110 Siedlce
tel./fax 25 632 32 50

Warszawa

Greinplast Sp. z o. o.

Lesznowola  ul. G.R.N. 15; 05-506 Lesznowola

Kierownik oddziau:
Mateusz Og
tel.: 605 052 638


Kierownik Regionalny Tomasz Marchewa tel. 663 663 528 e-mail: tomasz.m@greinplast.pl
Dyrektor Regionalny Wojciech Og tel. 663 663 524 e-mail wojciecho@greinplast.pl



ПРЕДСТАВНИКИ (7)

Oddz. Radom

Wojciech Figarski | 663 663 527 | wojciech.figarski@greinplast.pl

Сфера діяльності:

Oddz. Radom

Micha Penar | 663 663 529 | mpenar@greinplast.pl

Сфера діяльності: Dyrektor do spraw inwestycji woj. Mazowieckie

Oddz. Siedlce

Wojciech Bondarczuk | 663 663 431

Сфера діяльності:

Oddz. Warszawa

ukasz Augustyniak | 667 667 864 | lukasz.augustyniak@greinplast.pl

Сфера діяльності:

Oddz. Warszawa

Tomasz Marchewa | 663 663 528 | tomasz.m@greinplast.pl

Сфера діяльності:

Oddz. Warszawa

Aleksander Janusek | 663 663 541 | aleksander.janusek@greinplast.pl

Сфера діяльності:

oddzia Siedlce

Karolina Montewka | 663 663 442

Сфера діяльності: ukw, Siedlce, Sokow Podlaski, Kauszyn, Wgrw, Ostrw Mazowiecka

ТЕХНІЧНІ РАДНИКИ (4)

Jan Pilch | 663 663 511 | pilch@greinplast.pl

Сфера діяльності:

Kamil Winiewski | 605 051 811 | kamil.wisniewski@greinplast.pl

Сфера діяльності: woj. Mazowieckie

Sebastian Chmielewski | 667 667 950 | sebastian.chmielewski@greinplast.pl

Сфера діяльності: woj. Warmisko-mazurskie i mazowieckie

ukasz Sarnowicz | 663 663 550 | lukasz.sarnowicz@greinplast.pl

Сфера діяльності:
Greinplast.pl | Cистеми утеплення | Карта сайту | Контакти
Iнформаційний бюлетень:
Krasne 512 b, 36-007 Krasne   |   Телефон: (17) 77 13 555   |   факс: (17) 77 13 590   |   Infolinia гаряча лінія: 800 415 999
grein hotel szlachetna paczka Stowarzyszenie na rzecz systemw ocieple
Copyright © Greinplast Sp. z o.o. 2011. Всі права захищені.
Menu